Inovacijų partneriai

FlixBus – patirties ir inovacijų susiliejimas

FlixBus yra nacionalinis tolimųjų maršrutų paslaugų tiekėjas, jungiantis esminę kompetenciją ir skirtingų dalyvių patirtį. Ilgametė patirtis, kokybė ir tradicijos yra neatsiejamos nuo inovatyvaus verslumo.

Šis unikalus bendradarbiavimas Vokietijoje padarė FlixBus vienu iš svarbiausių tolimųjų maršrutų autobusų rinkos dalyvių, o tai suteikė įmonei tvarios konkurencijos galimybes. Per trumpą laiką sugebėjome sukurti FlixBus prekės ženklą ir tolimųjų maršrutų versle įsitvirtinti kaip alternatyvi keliavimo po Vokietiją ir Europą įmonė. Todėl FlixBus bendradarbiauja su pripažintais partneriais tokiose srityse kaip ekonomika, mokslai ir technologijos.

FlixBus – mobili infrastruktūra, skirta į našumą orientuotam autobusų tinklui

FlixBus tolimųjų maršrutų autobusų paslaugos grindžiamos lengvai suprantamu maršrutų tinklu, atsirandančiu dėl novatoriškos ir efektyvios bilietų pardavimo ir užsakymo sistemos. Ši mobilioji technologija buvo specialiai sukurta įmonei FlixBus ir yra visiškai unikali. Vykdant šią plėtrą, mūsų IT komandą palaiko tarptautiniai aparatūros ir programinės įrangos ekspertai, siekdami toliau diegti naujoves.
 

Microsoft BizSpark
Entrepreneurship LMU
Atmosfair
moovel
Bus & Coach Smart Move
Salesforce