Teisinė informacija

Leidėjas
Flix SE

Susisiekti:
Adresas: Flix SE, Friedenheimer Brücke 16, 80639 München, Vokietija
Telefonas: +49 30 300 137 300
El. paštas: uslugi@flixbus.pl

* Atminkite, kad mokesčiai už skambučius iš fiksuotojo ryšio ir mobiliųjų telefonų priklauso nuo kiekvieno paslaugų teikėjo įkainių.

Vadovų tarybos pirmininkas
Achim Berg

Tarybos nariai
André Schwämmlein (pirmininkas), Daniel Krauss, Jean Christoph Debus

Įmonės registras:
Miuncheno apygardos teismas, HRB 274912

PVM mokėtojo kodas:
DE 283764680

Atsakomybė pagal MStV 18 str. 2 pastr.
Daniel Krauss
Friedenheimer Brücke 16
80639 München
E-Mail: uslugi@flixbus.pl


Atsakomybė už turinį
Mūsų tinklalapio turinys buvo sudarytas labai kruopščiai. Neprisiimame jokios atsakomybės už turinio teisingumą, išsamumą ir aktualumą.  Kaip paslaugų teikėjai, pagal TMG 7 § 1 dalį, už turinį šiuose puslapiuose esame atsakingi pagal bendruosius įstatymus.  Pagal TMG 8–10 § mes, kaip paslaugų teikėjai, neprivalome stebėti perduodamos ar saugomos užsienio informacijos arba tirti aplinkybių, rodančių neteisėtą veiklą. Įpareigojimai pašalinti arba blokuoti informacijos naudojimą pagal bendruosius įstatymus nekeičiami. Tačiau atitinkama atsakomybė yra įmanoma tik nuo to laiko, kai sužinoma apie konkretų pažeidimą.  Gavę pranešimą apie tokius pažeidimus, turinį nedelsdami pašalinsime.

Europos Komisija teikia internetinę ginčų sprendimo platformą (ODR platforma) be būtinybės kreiptis į teismą. Ją galima rasti www.ec.europa.eu/consumers/odr. Dalyvaujame ginčų sprendimo procedūroje vartotojų arbitražo taryboje. Sąrašą su patvirtintų ginčų sprendimo institucijų kontaktine informacija galite rasti apsilankę https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.adr.show. Šiuo klausimu prašome kreiptis į Schlichtungsstelle öffentlicher Personenverkehr e.V. [German Conciliation Body for Public Transport] (www.soep-online.de).


Šis teisinis pranešimas taip pat taikomas mūsų socialinių tinklalapių kanalams: Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube, Glassdoor, Twitter, Xing, Pinterest, Kununu. Atskirų kanalų sąrašas čia.