Paslaugos autobusuose

flixbus

Paslaugos keliaujant su FlixBus

Kelionėse su FlixBus užtikriname geriausias paslaugas. Visuose mūsų autobusuose rasi nemokamą Wi-Fi, papildomos vietos kojoms, elektros lizdus ir daug vietos bagažui.

Wi-Fi

Nuobodulio išvengsi naudodamasis mūsų nemokamo Wi-Fi paslauga – visą kelionę  naršyk internete, plepėk su draugais, tikrink el. paštą. Ir visa tai 4G sparta!

Daugiau vietos kojoms

FlixBus keleiviams garantuoja sėdynę su papildoma vieta kojoms. Mūsų šiuolaikiškuose autobusuose yra patogios sėdynės ir daug vietos. Visos sėdynės turi reguliuojamus atlošus ir yra patogios net per ilgesnes keliones.

Elektros lizdai

Nori naršyti internete, plepėti ar dirbti savo nešiojamuoju kompiuteriu, tačiau visiškai išsikrovė baterija? Jokių problemų! Tiesiog surask elektros lizdo simbolį šalia savo sėdynės arba paklausk draugiškų vairuotojų, kur rasti vieną iš daugelio FlixBus autobusuose esančių elektros lizdų.

Tualetai

Iki kito sustojimo vis dar reikia šiek tiek palaukti? Nesijaudink! Visuose FlixBus autobusuose yra tualetai.

Bagažas

FlixBus autobusuose visada pakaks vietos bagažui. Rankinės ir kuprinės laikomos skyriuose virš sėdynių, o draugiški vairuotojai visada padės patalpinti lagaminus. Visą informaciją apie tai rasi bagažo gabenimo nuostatose.

Pagalba

Mūsų Pagalbos puslapyje pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus.