Jei patiri sunkumų prisijungdamas prie šios svetainės, paskambink numeriu +49 30 300 137 300 arba žiūrėk FlixBus Google Assistant programėlę.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Paslaugos autobusuose

Paslaugos keliaujant su FlixBus

Kelionėse su FlixBus užtikriname geriausias paslaugas. Visuose mūsų autobusuose rasi nemokamą Wi-Fi, papildomos vietos kojoms, nebrangių užkandžių bei gėrimų, elektros lizdus ir daug vietos bagažui.

Mūsų autobusuose visada yra nemokamas belaidis internetas.

Wi-Fi

Nuobodulio išvengsi naudodamasis mūsų nemokamo Wi-Fi paslauga – visą kelionę  naršyk internete, plepėk su draugais, tikrink el. paštą. Ir visa tai 4G sparta!

Tegu papildoma vieta kojoms ir atsilošiančios sėdynės padeda jums mėgautis kelione

Daugiau vietos kojoms

FlixBus keleiviams garantuoja sėdynę su papildoma vieta kojoms. Mūsų šiuolaikiškuose autobusuose yra patogios sėdynės ir daug vietos. Visos sėdynės turi reguliuojamus atlošus ir yra patogios net per ilgesnes keliones.

Visuose mūsų autobusuose yra gaiviųjų gėrimų

Užkandžiai & Gėrimai

FlixBus visada pasirūpina keleiviais: kai kuriuose autobusuose galima įsigyti nebrangius gėrimus bei užkandžius. Jų galima įsigyti iš visuomet draugiškų vairuotojų.

Visuose mūsų autobusuose rasite elektros lizdus

Elektros lizdai

Nori naršyti internete, plepėti ar dirbti savo nešiojamuoju kompiuteriu, tačiau visiškai išsikrovė baterija? Jokių problemų! Tiesiog surask elektros lizdo simbolį šalia savo sėdynės arba paklausk draugiškų vairuotojų, kur rasti vieną iš daugelio FlixBus autobusuose esančių elektros lizdų.

Visuose mūsų autobusuose yra tualetai

Tualetai

Iki kito sustojimo vis dar reikia šiek tiek palaukti? Nesijaudink! Visuose FlixBus autobusuose yra tualetai.

Sužinok FlixBus' bagažo taisykles

Bagažas

FlixBus autobusuose visada pakaks vietos bagažui. Rankinės ir kuprinės laikomos skyriuose virš sėdynių, o draugiški vairuotojai visada padės patalpinti lagaminus. Visą informaciją apie tai rasi bagažo gabenimo nuostatose.

Raskite atsakymus į visus savo klausymus mūsų DUK puslapyje

Pagalba

Mūsų Pagalbos puslapyje pateikiami atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus.