Jei patiri sunkumų prisijungdamas prie šios svetainės, paskambink numeriu +49 30 300 137 300 arba žiūrėk FlixBus Google Assistant programėlę.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Reklamos partneriai

FlixBus – tai geriausias būdas pasiekti tikslinę grupę!

Įdiegę naujovišką verslo modelį su FlixBus jau pakeitėme virš 2,5 milijonų keleivių kas mėnesį keliavimo įpročius. Reklamos partneriai taip pat gali gauti naudos iš FlixBus patikimo tarptautinio prekės ženklo.

Kokia nauda iš reklamos partnerystės?

Savo partneriams leidžiame reklamuotis visuose žaliuosiuose FlixBus autobusuose, taip suteikdami itin palankią galimybę pasiekti ir pritraukti tikslines grupes vidutiniškai 4,5 valandų trukmės kelionės metu. Tokiu būdu suteikiame prekės ženklui prieigą prie naujos tikslinės rinkos, kurią būtų sunkiau pasiekti naudojant klasikinius reklamos įvairiose medijose metodus.

Kaip atrodo partnerystė su FlixBus?

Išnaudok erdvę reklamai autobuse tolimuosiuose maršrutuose ir pristatyk savo prekės ženklą dėmesį prikaustančiais plakatais ant šoninių langų ir ant sulankstomų staliukų. Susidomėjai sėkminga reklamos partneryste bent 50-yje autobusų trims ar daugiau mėnesių? Tada suteik mums progą aptarti bendradarbiavimo galimybes. Laukiame pasiteiravimų!

Tavo kontaktų partneris

Marcin Wiatr

Marketingo Vadovas

El. paštas: marcin.wiatr@flixbus.com