Jei patiri sunkumų prisijungdamas prie šios svetainės, paskambink numeriu +49 30 300 137 300 arba žiūrėk FlixBus Google Assistant programėlę.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Autobusų partneriai

FlixBus autobusų partneriai – tiesioginės partnerystės

Esi atsidavęs ir tradicijas gerbiantis autobusų operatorius, ieškantis galimybių patekti į tolimųjų maršrutų autobusų rinką su patikimu partneriu vienodomis sąlygomis? FlixBus yra prekės ženklų šeima ir produktyviausias Vokietijos tolimųjų maršrutų autobusų tinklas, turintis tinkamą patirtį, galingą rinkodaros ir pardavimų platformą bei novatorišką bilietų pardavimo sistemą. Susisiek su mumis tiesiogiai, jei nori sužinoti daugiau apie autobusų partnerystės modelį.

Kaip susisiekti

Kamila Zalewska

Kamila Zalewska

Verslo plėtros vadovė

El. paštu: partnerzy@flixbus.pl

Mūsų autobusų partnerių tinklas – pasikliaujame tvirtais verslo partneriais

Autobusų partneriai

FlixBus – tai ne tik tolimųjų maršrutų paslaugų tiekėjas, bet ir pačių prestižiškiausių bendrovių autobusų pramonėje tinklas. Mūsų tinklas, turintis bendrą daugiau nei 3000 autobusų parką ir dešimtmečių patirtį tolimųjų maršrutų srityje, siūlo aukščiausius kokybės ir saugos standartus. Daugybė tradicinių kompanijų visoje Europoje yra patikimi veiklaus verslo partneriai, o tai leidžia be pertrūkio ir sėkmingai plėtoti Europos tolimųjų maršrutų autobusų tinklą.