Jei patiri sunkumų prisijungdamas prie šios svetainės, paskambink numeriu +37052596831 arba žiūrėk FlixBus Google Assistant programėlę.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Privatumo politika

„FlixMobility GmbH“ interneto portalą ir į jį integruotą užsakymų portalą (toliau kartu vadinamus svetaine) administruoja „FlixMobility GmbH“, Friedenheimer Brücke 16, 80639 Miunchenas (toliau kartu – „FlixMobility“ arba mes). Į Jūsų asmens duomenų apsaugą žiūrime labai rimtai. Dėl tos priežasties duomenų apsaugai „FlixMobility GmbH“ teikia didelį prioritetą, rinkdami, tvarkydami ir naudodami duomenis mes griežtai laikomės Europos duomenų apsaugos politikos ir Federalinio duomenų apsaugos įstatymo.

1.   Asmens duomenų rinkimas, tvarkymas ir naudojimas

Jūsų asmens duomenys tvarkomi remiantis tokiais teisiniais pagrindais:

1.1. Sutartiniai santykiai pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktą

Tvarkome savanoriškai pateiktus duomenis (vardas, pavardė, el.pašto adresas, mobilaus telefono numeris) pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktą pagal sutartį tvarkydami bilietų užsakymus, teikdami transportavimo paslaugas, sukurdami kliento paskyrą arba taikydami ikisutartines priemones.

Kad tokius veiksmus galėtume atlikti, turime turėti Jūsų vardą, pavardę ir mobiliojo telefono numerį. Kad galima būtų tvarkyti mokėjimus papildomai, gali būti reikalingi tokie duomenys: Jeigu už rezervuojamą kelionę sumokama kredito kortele, „FlixMobility“ prašo nurodyti Jūsų vardą ir pavardę, Jūsų el.pašto adresą ir kredito kortelės duomenis.

1.2. Teisėti interesai pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą

Būtini duomenys perduodami „FlixMobility GmbH“, kad galima būtų vykdyti administracinius veiksmus (IT paslaugos, klientų aptarnavimas, apskaita ir kt.) ir veiksmingai vykdyti mūsų bendrovės vidaus administravimą. Šiuo atžvilgiu tvarkome būtinus duomenis pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą ir, kaip taikoma, b punktą, siekiant tokių tikslų:

  • Jums registruojantis kelionei ir parduodant bilietus sutarties vykdymui ir transporto autobusu paslaugoms teikti reikalingi duomenys perduodami vežimo paslaugas teikiančioms autobusų įmonėms ir kitoms trečiosioms šalims (pvz., IT paslaugų teikėjams, transporto įmonėms, klientų aptarnavimo įmonėms, siunčiančioms el.laiškus ir naujienlaiškius, bei mokėjimų tvarkymo įmonėms). Pateisinamais atvejais (pvz., autobusui padaryta žala) mes pasiliekame teisę perduoti klientų duomenis atitinkamiems autobusų transporto įmonės partneriams. Taip perduotus duomenis mūsų paslaugų teikėjai gali naudoti tik vykdydami savo pareigas ir negali naudoti jokiems kitiems tikslams. Užsakymų duomenys tvarkomi pagal BDAR 28 straipsnyje apibrėžtus užsakymų tvarkymui taikomus reikalavimus.
  • „FlixMobility GmbH“ Jūsų duomenis naudoja ne tik tvarkydama bilietų užsakymus, bet ir reklamos tikslais, rinkos ir nuomonių tyrimo tikslais informuodama Jus apie Jūsų interesams pritaikytus pasiūlymus paprastu paštu ar naujienlaiškiais. Tuo tikslu interesais grindžiamą reklamą vertiname balais atsižvelgdami į teisėtus interesus pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktą. Jūs galite bet kuriuo metu paprieštarauti, kad Jūsų duomenys būtų naudojami reklamos, rinkos ir nuomonių tyrimo tikslais pateikę pranešimą „FlixMobility GmbH“, Friedenheimer Brücke 16, 80639 Miunchenas, arba el. paštu adresu data.protection@flixbus.com.
  • Tvarkant mokėjimus Jūsų duomenys gali būti perduodami toliau nurodytiems mokėjimo paslaugų teikėjams. Kredito kortelės numeris ir kiti banko duomenys „FlixMobility“ neišsaugojami ir yra perduodami tiesiogiai mokėjimo paslaugų tiekėjui:
    • Mokėjimus tvarko mūsų partneris „Adyen BV“, Simon Carmiggeltstraat 6 – 50, 1011 DJ Amsterdamas. Siekdami nustatyti galimą apgaulę ir užkirsti jai kelią Jūsų IP adresą siunčiame mūsų partneriui „Adyen BV“, Simon Carmiggeltstraat 6 – 50, 1011 DJ Amsterdamas. Šiuo atveju Jūsų IP adresą išsaugo „Adyen BV“. Visi duomenys perduodami šifruota forma.
    • Mokėjimus kredito kortelėmis, „Giropay“ ir „iDeal“ tvarko „Heidelberger Payment GmbH“, kurios registruotosios buveinės adresas yra Gaisbergstr. 11-13, 69115 Heidelbergas. Be to, „PAY.ON AG“, kurios registruota buveinė yra Lucille-Grahn-Str. 37, 81675 Munich, turi kontaktą su mokėjimo duomenimis „Heidelberger Payment GmbH“ yra mokėjimų įstaiga, kaip apibrėžta Mokėjimo paslaugų priežiūros įstatyme (Vok. – Zahlungsdiensteaufsichtsgesetz [ZAG]) ir yra registruota Federalinėje finansų paslaugų priežiūros tarnyboje (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht [BaFin]), Graurheindorfer Str. 108, 53117 Bonn (registracijos Nr. 122914).
    • PayPal mokėjimus tvarko „PayPal (Europe) S.à r.l.“ & Cie, P.C.A., 5th Floor, 22-24 Boulevard Royal, L-2449 Liuksemburgas. Papildomos informacijos apie „PayPal“ duomenų apsaugą galite rasti „PayPal“ Duomenų apsaugos deklaracijoje.

1.3. Sutikimas pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą

Jeigu pasirenkate tiesioginio debito mokėjimo metodą užsisakydami bilietą, Jūs sutinkate perduoti savo asmens duomenis (vardas, adresas, gimimo data, el.pašto adresas ir einamosios banko sąskaitos duomenys) ir bilieto užsakymo duomenis „RatePAY GmbH“, kurios buveinės adresas yra Schlüterstraße 39, 10629 Berlynas, kad galima būtų patikrinti Jūsų tapatybę, kreditingumą ir vykdyti sutartį. Kad galėtume tai padaryti, teikiame mokėjimo prašymą „RatePAY“. Išsamius duomenis galite rasti Papilomose bendrose sąlygose ir „RatePay“ mokėjimo metodų duomenų apsaugos pranešime.
 

2.  Naudotojo prisijungimo duomenys / kliento paskyra

Jūs turite galimybę sukurti asmeninę kliento paskyrą mūsų svetainėje. Slaptažodžiu apsaugotoje kliento paskyros srityje galite patogiai tvarkyti savo užsakymus ir išsaugoti savo duomenis būsimoms kelionėms.

(*) pažymėti privalomi laukeliai, kuriuose yra įrašomi asmens duomenys, naudojami tik administruojant ir tvarkant naudotojo paskyrą. Iš pradžių reikalingas tik el.pašto adresas. Pagal jį mes tikriname Jūsų tapatybę. Taip registruodamiesi Jūs galite savanoriškai nurodyti savo vardą, adresą ar Jūsų banko sąskaitos duomenis.

Šie duomenys naudojami tiek Jums teikiant sąskaitą faktūrą, tiek ir automatiškai įvedant duomenis registruojantis bilietams ateityje. Be to, Jūs galite savanoriškai pateikti savo mobilaus telefono numerį, kad su Jumis galima būtų susisiekti vėluojant išvykti arba pasikeitus kelionės dienotvarkei.

Jeigu su tokiomis nuostatomis sutikote, naudojant funkciją „likti prisijungus“ pastovieji slapukai išsaugojami Jūsų terminale ir užtikrina, kad kitą kartą Jums lankantis svetainėje Jums iš naujo jungtis nereikės. Jeigu tokio tipo slapukų išsaugojimo naršyklėjė funkciją išjungsite, ja naudotis nebegalėsite.

Savo kliento paskyrą ir joje išsaugotus savo asmens duomenis galite ištrinti bet kuriuo metu.

Tačiau asmenų duomenų, kurie turi būti saugojami sutarčiai vykdyti reikalingą laikotarpį, ištrinti negalima.
 

3.  Naujienlaiškis

El.pašto adresas / asmens duomenys, gauti užsakant bilietus, naudojami pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą bendrauti su Jumis (pvz. siunčiant pranešimus apie paslaugas, sistemos pranešimus, Jūsų registracijos patvirtinimo el.laiškus, siunčiant naudotojo paskyros informaciją, informaciją apie Jūsų bilietus ir kelionės grafiką, ir Jūsų kelionės profilius). 

Jums užsisakant kelionę ar į ją vykstant gautą el.pašto adresą mes taip pat naudojame pagal Nesąžiningos konkurencijos įstatymo (UWG) 7 straipsnio 3 dalį, kad galėtume Jums reguliariai el.paštu siųsti pasiūlymus apie produktus, panašius į Jūsų jau nupirktus. Jūs galite bet kuriuo metu pateikti prieštaravimą dėl Jūsų el.pašto naudojimo atsiųsdami pranešimą adresu unsubscribe@flixbus.com arba pasinaudodami naujienlaiškio atšaukimo nuoroda. 

Jeigu registruojatės gauti naujienlaiškį per mūsų registracijos nuorodą, registracija patvirtinama gavus Jūsų sutikimą pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktą. Jūs galite bet kuriuo metu atšaukti savo sutikimą naudoti Jūsų el.pašto adresą parašydami adresu unsubscribe@flixbus.com arba pasinaudodami naujienlaiškio atšaukimo nuoroda.

4.  Duomenų saugumas

Mes saugome mūsų svetainės ir susijusių sistemų naudotojų privatumą naudodami technines ir organizacines priemones. Siekdami užtikrinti, kad Jūsų asmens duomenys būtų perduodami saugiai, naudojame šifravimo protokolą TLS (RSA-2048 naudojamas kaip pagrindinis viešojo rakto infrastuktūros šifravimo metodas). Ši procedūra yra sėkmingai naudojama pasauliniame žiniatinklyje. Visi duomenys (vardas, pavardė, adresas, mokėjimo duomenys ir kt.) yra užšifruoti ir todėl saugiai perduodami internetu. Jūsų naršyklės apatinėje lango juostoje esantis simbolis (užrakinta spyna) parodo, kad esate saugioje zonoje.

5.  Duomenų perdavimas į trečiąsias šalis

Iš esmės duomenys tvarkomi Vokietijoje ar Europos Sąjungos šalyse. Jeigu tam tikrais atvejais duomenis planuojama tvarkyti trečiose šalyse, tai galima daryti tik jeigu ES Komisija yra nustačiusi, kad tokioje trečiojoje šalyje užtikrinta tinkamo lygio duomenų apsauga pagal BDAR 45 straipsnį arba vadovaujantis standartinėmis ES sutarčių sąlygomis.
 

6.  Duomenų saugojimo trukmė

Mes saugojame duomenis tiek, kiek būtina atitinkamais duomenų tvarkymo tikslais (pvz., tvarkant sutartis, reklamavimo tikslais), ir vykdydami prekybos ir mokesčių teisė aktų nustatytus duomenų saugojimo reikalavimus pagal BDAR 6 straipsnio 1 dalies c punktą, Vokietijos komercinio kodekso (Handelsgesetzbuch [HGB]) 257 skyriaus 1 dalį ir Mokesčių kodekso 147 skyriaus 2 dalį.


7.  Atsakingų asmenų kontaktiniai duomenys

Už asmens duomenų tvarkymą atsakinga įmonė yra „FlixMobility GmbH“, Friedenheimer Brücke 16, 80639 Miunchenas, el.pašto adresas info@flixbus.co.uk, atstovaujama Generalinių direktorių André Schwämmleino, Arndo Schwierholzo, Danielio Krausso, ir Jocheno Engerto.

8.  Teisė gauti informacija ir teikti skundus

Pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą turite teisę nemokamai gauti informaciją apie Jūsų saugomus duomenis, ir, kur taikoma, tokius duomenis ištaisyti, juos ištrinti, apriboti jų tvarkymą, ir teisę į duomenų perkeliamumą (BDAR 20 straipsnis), ir pateikti prieštaravimą dėl Jūsų saugojamų duomenų tvarkymo. Šiais klausimais prašome kreiptis „FlixMobility GmbH“, Friedenheimer Brücke 16, 80639 Miunchenas, arba atsiųskite mums el.laišką adresu data.protection@flixbus.com.       

Taip pat galite kreiptis į mūsų duomenų apsaugos pareigūnus adresu data.protection@flixbus.com.

Be to, dėl duomenų tvarkymo taip pat galite kreiptis į už mus atsakingą priežiūros agentūrą.

9. Slapukų naudojimas

Kai apsilankote mūsų svetainėje, joje apie tai išsaugojama informacija slapukų (nedideli mūsų naršyklėje išsaugojami failai) pavidalu. Ten išsaugojama informacija apie tai, kaip Jūs naudojatės svetaine (identifikavimo ID, apsilankymo data, ir kt.). Naudodami slapukus mes palengviname naudojimąsi mūsų pasiūlymu internetu taikydami įvairias paslaugų funkcijas (tokias, kaip ankstesnių apsilankymų atpažinimas), ir todėl galime geriau pritaikyti mūsų pasiūlymus internetu Jūsų poreikiams. Galite sustabdyti slapukų saugojimą ir ištrinti esamus slapukus atlikdami atitinkamus nustatymus savo naršyklėje. Pagalbos mygtukas daugumoje naršyklių nurodo, kaip atlikti tokius nustatymus. Jei nepriimate slapukų, tai gali paveikti interneto pasiūlymo paslaugų funkcijas. Todėl rekomenduojame, kad slapukų funkcija liktų įjungta.

Be to, mes naudojame trečiųjų šalių slapukus, taikydami pakartotinio taikymo ir pakartotinės rinkodaros technologijas, kad optimizuotume savo internetinius pasiūlymus ir geriau atitiktume internetu vykdomos rinkodaros interesus. Saugomos naršymo elgsenos analizuojamos naudojant algoritmą, kad tikslinės su produktu susijusios rekomendacijos, pateikiamos reklaminių skydelių ar skelbimų forma, galėtų būti rodomos trečiųjų šalių svetainėse. Be aiškaus suinteresuoto asmens sutikimo, slapyvardžiu pažymėti vartotojo profiliai negali būti siejami su slapyvardžio naudotojo asmens duomenimis.

Išsamią informaciją apie tai, kaip šią užduotį įvykdyti įvairiausiose naršyklėse galima rasti tokiais interneto adresais: youronlinechoices, „Network Advertising Initiative“ ir (arba) „Digital Advertising Alliance“. Ten taip pat galite rasti informacijos apie tai, kaip ištrinti slapukus iš savo kompiuterio, taip pat bendrą informaciją apie slapukus.

9.1 Techniškai reikalaujami slapukai

9.1.1 AB Tasty

Ši svetainė taip pat naudoja „AB TASTY SAS“ žiniatinklio analitikos įrankį „AB Tasty“ A/B ir įvairiems kitiems testams atlikti. Ši paslauga naudoja slapukus lankytojo naršyklei nustatyti ir analizuoti naudojimąsi šia svetaine. Slapukai nerenka jokių asmens duomenų. Daugiau informacijos apie tai, kaip AB „Tasty“ tvarko Jūsų duomenis galite rasti https://www.abtasty.com/uk/terms-of-use/. Šiame puslapyje taip pat pateiktos rekomendacijos apie tai, kaip išjungti slapukus.

9.1.2 adjust

Be kitų įrankių ši svetainė / taikomoji programa naudoja „adjust GmbH“ (toliau – „adjust“) analizavimo technologiją „adjust“; „adjust“ analizuoja naudodama naudotojų IP ir Mac adresus, tačiau tik nuasmeninta forma. Todėl pagal juos padaryti išvados apie konkretų fizinį asmenį neįmanoma. Naudodami šią svetainę / taikomąją programą analizei atlikti, Jūs pareiškiate savo sutikimą, kad surinkti nuasmeninti duomenys būtų tvarkomi pirmiau aprašyta tvarka ir nurodytais tikslais. Bet kuriuo metu galite prieštarauti duomenų rinkimui ir saugojimui „adjust“ įrankiu, kas galios ateityje. Tai galite padaryti spustelėję šią nuorodą: https://www.adjust.com/opt-out/

9.1.3 Adtriba

Šioje svetainėje „Adtriba GmbH“, kurios buveinės adresas yra Beim Schlump 13a, 20144 Hamburgas (https://www.adtriba.com/) technologijos naudojamos rinkti ir saugoti duomenis, pagal kuriuos naudojant pseudonimus sukuriami naudojimo profiliai. Šie naudojimo profiliai yra naudojami analizuoti lankytojų elgesį, siekiant sutelkti dėmesį į jų poreikius ir patobulinti mūsų pasiūlymą. Šiuo tikslu gali būti naudojami slapukai. Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie paprastai išsaugomi lankytojo įrenginyje, kad lankytojui pakartotinai lankantis svetainė jį atpažintų. Negavus atskiro aiškaus sutikimo pseudoniminiai naudotojo profiliai nesiejami su pseudonimo naudotojo asmens duomenimis.

9.1.4 Tapad

Ataskaitų apie įvairias taikomąsias programas ir įrenginius teikimas

Bendrovė renka ir naudoja ataskaitoms reikalingą informaciją apie įvairias programas ir įrenginius. Bendrovė nerenka PII naudodama savo technologijas, įskaitant taikomąsias programas ir įrenginius. Bendrovė naudoja įvairias technikas, kad jos sekimo technologijos sektų įvairių taikomųjų programų ir įrenginių naudotojus, įskaitant slapukus, „ID Syncing“ ir panašius metodus.

9.1.5 Snowplow

Ši svetainė / taikomoji programa naudoja „Snowplow Opensource“, „Snowplow Analytics Limited“, kurios buveinės adresas yra The Rome Building, 32-38 Scrutton Street, London, EC2A 4RQ, Jungtinė Karalystė, sukurta technologija. Naudodami tokią analizės technologiją renkame statistinius duomenis apie naudojimąsi mūsų svetaine. Jūsų naršyklės perduodama informacija renkama ir naudojama vertinti, kaip naudojamasi šia svetaine. Tai daroma naudojant slapukų technologiją ir pikselius, kurie yra integruoti kiekviename žiniatinklio puslapyje. Tokiu būdu surinkta informacija naudojama sukurti naudojimo profilius, kurių pagrindu renkama žiniatinklio statistika. Jūs galite neleisti saugoti slapukų Jūsų kompiuteryje per atitinkamus Jūsų programinės įrangos nustatymus. Tačiau turime pabrėžti, kad tokiu atveju galbūt negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Jūs taip pat galite neleisti „FlixMobility“ rinkti duomenų, kuriuos slapukai kuria Jums naudojantis šia svetaine, taip pat „FlixMobility“ tokius duomenis tvarkyti pateikdami prieštaravimą dėl tokio duomenų rinkimo ir tvarkymo naudodamiesi šia nuoroda: data.protection@flixbus.com

9.1.6 Webtrekk

Statistiniam svetainių vertinimui naudojame „Webtrekk GmbH“, kurios adresas yra Robert-Koch-Platz 4, 10115 Berlynas, sukurtas technologijas. Naudodamiesi „Webtrekk“ paslaugomis renkame statistinę informaciją apie naudojimąsi mūsų svetaine. Žiniatinklio kontroliuojamoje zonoje „Webtrekk GmbH“ patvirtino „TÜV“. Visų pirma sekimo duomenų rinkimo ir tvarkymo operacijos buvo patikrintos ir patvirtintos dėl atitikties duomenų apsaugos ir duomenų saugumo reikalavimams. Jūsų naršyklės perduodama informacija renkama ir naudojama vertinti, kaip naudojamasi šia svetaine. Tai daroma naudojant slapukų technologiją ir pikselius, kurie yra integruoti kiekviename žiniatinklio puslapyje. Tiesioginė nuoroda į asmenis yra panaikinama visais atvejais. Tokiu būdu surinkti duomenys naudojami sukurti naudotojų profilius, kuriais remiantis sudaroma žiniatinklio statistika. Be aiškaus suinteresuoto asmens sutikimo, naudojant „Webtrekk“ technologiją surinkti duomenys nėra naudojami asmeniškai identifikuoti šios svetainės naudotoją ir niekuomet nesiejami su asmens duomenimis per slapyvardžio turėtoją.
Leidimas „Webtrekk“ rinkti or saugoti duomenis gali būti atšauktas bet kuriuo metu ir toks atšaukimas galios ateityje. Daugiau informacijos apie duomenų apsaugą „Webtrekk“ galite rasti šiuo interneto adresu: http://www.webtrekk.com/index/datenschutzerklaerung/opt-out.html.

9.1.7 Google AdWords

Norėdami optimizuoti savo internetinius pasiūlymus ir apie produktus teikiamas rekomendacijas, naudojame „Google Limited“ („Google“) teikiamą technologiją („Gordon House“, Barrow Street, Dublinas 4, Airija, „Google“), norėdami sukurti pseudoniminius svetainės naudotojo profilius rinkodaros tikslais. Šiuo tikslu gali būti naudojami slapukai, kurie Jums lankantis kitą kartą leidžia atpažinti interneto naršyklę. Saugomos naršymo elgsenos analizuojamos naudojant algoritmą, kad tikslinės su produktu susijusios rekomendacijos, pateikiamos reklaminių skydelių ar skelbimų forma, galėtų būti rodomos trečiųjų šalių svetainėse. Be aiškaus suinteresuoto asmens sutikimo, slapyvardžiu pažymėti naudotojo profiliai negali būti siejami su slapyvardžio naudotojo asmens duomenimis. Jūs bet kuriuo metu galite atsisakyti leisti kurti pseudoniminius naudotojo profilius, skirtus siųsti reklamas / interesams pritaikytus reklaminius sprendimus apsilankę https://www.google.com/settings/ads puslapyje. Daugiau informacijos apie interesais grindžiamus reklaminius sprendimus galite rasti http://www.google.com/policies/technologies/ads/.

9.1.8 Google Analytics

Ši svetainė naudoja „Google Analytics“, „Google Inc.“ (toliau – „Google“) analizės įrankis. „Google Analytics“ naudoja slapukus, tekstinius failus, kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje ir leidžia analizuoti, kaip Jūs naudojatės svetaine. Be to, šioje svetainėje naudojama „Google AMP“ kliento ID API susieti naudotojo veiklą AP puslapiuose su veikla ne AMP puslapiuose per „Google Analytics“. Šios svetainės „Google“ sekimo kodai naudoja _anonymizeIp() funkciją. Todėl Europos Sąjungos valstybėse narėse arba kitose Europos ekonominės erdvės susitarimo valstybėse IP adresas tvarkomas tik toliau sutrumpinta forma, kad nebūtų tiesioginės nuorodos į konkretų asmenį. Visas IP adresas gali būti išimtinais atvejais perduodamas iš „Google“ JAV į serverį, kur jis yra sutrumpinamas. Šios svetainės administratoriaus vardu „Google“ naudoja šią informaciją įvertinti Jūsų naudojimąsi šia svetaine, kurti ataskaitas apie svetainės veikimą ir teikti kitas paslaugas, susijusias su svetainės ir interneto naudojimusi, svetainės operatoriui. IP adresas, perduodamas iš Jūsų naršyklės naudojant „Google Analytics“ įrankius, su kitais „Google“ duomenimis nebus susiejamas. Jūs galite neleisti saugoti slapukų Jūsų kompiuteryje per atitinkamus Jūsų programinės įrangos nustatymus. Tačiau turime pabrėžti, kad tokiu atveju galbūt negalėsite naudotis visomis šios svetainės funkcijomis. Jūs taip pat galite neleisti „Google“ įrašyti slapuko kuriamų duomenų apie tai, kaip Jūs naudojatės svetaine (įsk. IP adresą), ir „Google“ tvarkyti tokius duomenis atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės papildinį, kurį galite rasti šiuo interneto adresu: http://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=de

9.2 Funkciniai slapukai

9.2.1 Hotjar

Norėdami pagerinti Jūsų naudotojo patirtį mūsų interneto puslapiuose naudojame „Hotjar“ programinę įrangą (http://www.hotjar.com, 3 Lyons Range, 20 Bisazza Street, Sliema SLM 1640, Malta, Europe). Naudodami šią programinę įrangą galime įvertinti naudotojo elgesį (pelės judesius, spustelėjimus, klavišų spustelėjimus, slinkties aukštį ir kt.) mūsų svetainėje. Tuo tikslu slapukai išsaugojami naudotojo terminaluose, ir gali būti išsaugota įvairi naudotojo informacija, tokia kaip naršyklės informacija, operacinė sistema, puslapyje praleistas laikas ir kt. Daugiau informacijos apie tai, kaip „Hotjar“ tvarko duomenis, galite rasti interneto adresu http://www.hotjar.com/privacy. Savo prieštaravimą dėl naudojimosi „Hotjar“ paslaugomis galite pateikti https://www.hotjar.com/opt-out.

9.2.2 Google Optimize

Mūsų tinklalapyje naudojama svetainių analitikos ir optimizavimo paslauga „Google Optimize“, kurią teikia „Google LLC“, 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, JAV (toliau vadinama „Google Optimize“). Mes naudojame „Google Optimize“ paslaugą, kad pagerintume tinklalapio patrauklumą, turinį ir funkcionalumą pridėdami naujų funkcijų bei turinio, kurį galėtų naudoti didelė dalis mūsų vartotojų ir jo naudojimas būtų įvertinamas. „Google Optimize“ yra „Google Analytics“ antrinė paslauga (žr. „Google Analytics“ skyrių).

„Google Optimize“ naudoja slapukus, kad padėtų optimizuoti ir analizuoti, kaip naudojatės mūsų tinklalapiu. Šiais slapukais generuojama informacija apie mūsų tinklalapio naudojimą paprastai yra perduodama į JAV esančius „Google“ serverius ir ten saugoma. „Google Optimize“ naudojame su aktyvuota IP anonimiškumo funkcija, kad Europos Sąjungos šalių narių arba kitų Europos ekonominės erdvės sutarties šalių teritorijose „Google“ iš anksto sutrumpintų jūsų IP adresą. Tik išskirtiniais atvejais visas IP adresas yra perduodamas į „Google“ serverį JAV ir trumpinamas ten. „Google“ naudos šią informaciją tik vertindama, kaip naudojatės mūsų tinklalapiu, sudarydama optimizacijos testų ir susijusios veiklos tinklalapyje ataskaitas bei teikdama kitas paslaugas, susijusias su veikla tinklalapyje ar interneto naudojimu.

Galite neleisti saugoti slapukų pakeitę atitinkamus interneto naršyklės nustatymus. Be to, galite neleisti rinkti generuojamų duomenų ir neleisti perduoti su tinklalapio naudojimu susijusių duomenų (įskaitant IP adresą) „Google“ arba neleisti „Google“ apdoroti šių duomenų atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės įskiepį, kurį rasite šioje nuorodoje: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=. Daugiau išsamios informacijos apie „Google“ renkamus duomenis ir jų apdorojimą galite rasti „Google“ privatumo politikoje, kurią rasite čia http://www.google.com/policies/privacy.

9.3 Rinkodaro slapukai

9.3.1 „Facebook“ pritaikytosios auditorijos

Ši svetainė naudoja socialinio tinklo „Facebook“, 1601 South California Avenue, Palo Alto, CA 94304, JAV, auditorijos vertinimo įrankį „Retargeting-Pixel Custom Audience“. Naudojant įrankį „Remarketing Pixel“ galima mūsų svetainės lankytojus laikyti „Facebook“ reklaminių skelbimų tiksline grupe. Tuo tikslu Jūsų asmeniniame kompiuteryje išsaugojamas „Facebook“ slapukas. Norėdami gauti daugiau informacijos apie duomenų rinkimo tikslą ir mastą, taip pat apie tai, kaip „Facebook“ toliau tokius duomenis tvarko ir naudoja, prašome susipažinti su „Facebook“ duomenų apsaugos nuostatomis (privatumo nustatymais), taip pat su Jūsų parinktimis dėl privatumo nustatymų svetainėse https://facebook.com/policy.php ir https://www.facebook.com/ads/settings. Jūs galite pateikti prieštaravimą dėl „Custom Audiences“ naudojimo www.youronlinechoices.com/de/praferenzmanagement, o „Facebook“ paskyrą turintys naudotojai tokį prieštaravimą gali pateikti čia.

10. Socialiniai papildiniai

Mūsų svetainė naudoja socialinių tinklų „Facebook Inc.“, kurio buveinės adresas yra 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, JAV, „Twitter, Inc.“, kurio buveinės adresas yra 795 Folsom St., Suite 600 San Francisco, CA 94107, JAV, „Google Inc.“, kurio buvinės adresas yra 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, California, 94043, JAV, „Pinterest, Inc.“, kurio buveinės adresas yra 635 High Street, Palo Alto, CA, USA, ir „Instagram Inc.“, kurio buveinės adresas yra 1601 Willow Road, Menlo Park, CA 94025, JAV, socialinius papildinius.

Papildiniai įdiegiami mūsų produktų puslapyje ir iš pradžių jie yra išjungti. Jums spustelėjus atitinkamą mygtuką naujai atsivėrusiame lange, Jums pasiūloma registruotis socialinės žiniasklaidos teikėjo puslapyje. Tokiu atveju į Jūsų kompiuterį įdiegiamas slapukas. Jeigu spustelėjote mygtuką arba nesate prisijungę prie atitinkamo socialinės žiniasklaidos teikėjo puslapio, į Jūsų kompiuterį nebus įdiegtas joks slapukas.

Jeigu esate socialinės žiniasklaidos teikėjo naudotojas, esate prisijungę ir spustelite mygtuką, ši informacija nusiunčiama į atitinkamo socialinės žiniasklaidos teikėjo turimą Jūsų profilį. Jeigu Jūs sąveikaujate su papildiniais, pavyzdžiui, spustelėdami „Like“ mygtuką „Facebook“ svetainėje, arba paskelbiate komentarą, atitinkama informacija taip pat perduodama iš Jūsų naršyklės į socialinį tinklą ir ten išsaugojama. Norėdami gauti daugiau informacijos apie duomenų rinkimo mastą ir tikslą, apie tai, kaip teikėjas toliau tvarko ir naudoja duomenis, bei Jūsų teises ir nustatymų parinktis užtikrinant Jūsų privatumą, prašome susipažinti su toliau nurodytų teikėjų duomenų apsaugos (privatumo nustatymais) nuostatomis:

Mes ir „Facebook“ esame kartu atsakingi už „Facebook“ puslapio veikimą, o mūsų „Facebook“ puslapiui analizuoti naudojame „Facebook“ mums pateiktus anonimiškus statistinius duomenis vadovaudamiesi BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktu. Už tokių duomenų rinkimą ir tvarkymą atsako „Facebook“. Daugiau informacijos apie tokių duomenų rinkimą ir tvarkymą ir Jūsų teises naudojantis „Facebook“ galima rasti mūsų „Facebook“ puslapyje paskelbtame privatumo politikos pareiškime.

* bit.ly/FB-PrivacyPolicy-EN