Kelionių agentūros ir bilietų pardavimo vietos

Kad užregistruotum agentūrą, parašyk el. laišką adresu salespartner@flixbus.com ir nurodyk kontaktinę informaciją. Tada atsiųsime visą informaciją, kad gautum savo įgaliojimus ir galėtum pradėti bilietų pardavimą.

Kelionių biurai ir agentūros – vietiniai platintojai

Bendradarbiaudami su vietiniais platintojais, klientams suteikiame maksimalų lankstumą ir individualias bilietų rezervavimo paslaugas jų apylinkėse. Daugybė kelionių agentūrų ir bilietų pardavimo vietų visoje Europoje , sutikę bendradarbiauti tampa stacionariais bilietų platinimo kanalais mūsų keleiviams. Ar norėtum bendradarbiauti su Vokietijoje pirmaujančia tolimųjų maršrutų autobusų bendrove? Tapk vietiniu FlixBus bilietų platintoju. Jei nori sužinoti daugiau, susisiek su agentūrų servisu.
Visas bilietų pardavimo vietas rasi kelionių agentūrų ieškiklyje, nurodančiame klientams informaciją apie visus bilietų platintojus.

Platinimo bendradarbiavimas su FlixBus – skaidrūs ir sąžiningi komisiniai

Mūsų bendradarbiavimas yra paprastas ir aiškus: atskirų agentūrų sektorių dėka bilietų pardavimo vietose siūlome tiesioginį maršrutą į FlixBus. FlixBus bilietų pardavimo vietos veikia kaip klientai, besinaudojantys internetine parduotuve. Čia pasirenkamas norimas autobuso maršrutas, o tada nupirktas bilietas – atspausdintas arba elektroninis – siunčiamas klientui. Tada operacija tarp kliento ir bilieto pardavimo vietos yra užbaigta; po to įrašytų mokėjimų ir komisinių atskaitymas pridedamas tiesiai į integruotą pagrindinę sistemą.

Šis patrauklus komisinių modelis yra idealus bilietų pardavimo vietų ir FlixBus bendradarbiavimo pagrindas. Bilietų kainų ir komisinių klausimu, FlixBus akcentuoja skaidrumą ir sąžiningumą. Bilietų pardavimo vietose taip pat siūlome galimybę sujungti mažų kainų keliones į kelionių paketą.

Susisiekti

El. paštas: salespartner@flixbus.com