Apie FlixMobility

FlixMobility

Ekologiškas ir sumanus būdas keliauti po pasaulį

FlixMobility yra jauna keleivių pervežimo įmonė, pakeitusi milijonų žmonių keliavimo įpročius Europoje nuo 2013 m., kai buvo pristatytas FlixBus prekės ženklas. FlixBus yra unikalus technologijų startuolio, el. komercijos platformos bei transporto įmonės derinys, todėl greitai tapo didžiausių tarpmiestinių autobusų maršrutų tinklu Europoje, padedančiu daugiau nei 100 milijonų žmonių pasiekti kelionės tikslus. 2018 m. veiklą pradėjo FlixTrain , taip išplėsdamas paslaugų spektrą į geležinkelių pramonę. Patogi rezervavimo sistema ir platus kasdienių maršrutų tinklas leidžia FlixMobility pasiūlyti keliautojams pamatyti pasaulį nepriklausomai nuo turimo biudžeto. Mūsų žalieji autobusai ir tolimojo susisiekimo traukiniai atitinka  aukščiausius saugos bei aplinkosaugos standartus, todėl galime pasiūlyti tvarią, patikimą ir patogią alternatyvą privačiam transportui.

FlixTravel patirtis: Mūsų kelias į sėkmę

Mūsų sėkmę lėmė modernių technologijų panaudojimas tradicinėms kelionėms autobusu. FlixBus ir toliau keičia kelionių autobusu pramonę naudodamas tokias technologijų inovacijas kaip mūsų el. bilietų sistema, FlixBus programėlė, nemokamas Wi-Fi, GPS tiesioginis sekimas ir automatinė vėlavimų valdymo sistema. Sumaniai planuodami autobusų tinklą ir dinamiškai valdydami kainas galime teikti klientams pačius geriausius pasiūlymus. FlixBus tinklas remiasi artimu bendradarbiavimu su mažomis bei vidutinėmis įmonėmis, dažniausiai tai yra šeimos verslai, kurie tampa mūsų regioniniais autobusų partneriais – šios įmonės ir yra atsakingos už žaliąjį FlixBus autobusų parką. Mūsų tolimojo susisiekimo FlixTrains traukinių maršrutais veža sėkmingiausi privatūs traukinių operatoriai Europoje. Šių partnerysčių deka FlixMobility prekės ženklas inovacijas ir startuolišką dvasią puikiai suderina su tradicine tolimojo susisiekimo transporto pramonės patirtimi.

Nuo Vokietijos startuolio iki Europos lyderio 

FlixMobility buvo įkurtas kaip FlixBus startuolis – trys jauni verslininkai iš Miuncheno turėjo viziją tvarius autobusų maršrutus paversti patogiu bei nebrangiu būdu keliauti. FlixBus oficialiai buvo įkurta 2013 m., kai Vokietijoje buvo panaikintas autobusų rinkos reguliavimas. Netrukus įmonė tapo pirmaujančiu tolimojo keleivinio transporto  organizatoriumi šalyje.

2015 m. FlixBus pradėjo plėsti tolimųjų maršrutų tinklą į kitas šalis – Prancūziją, Italiją, Daniją, Nyderlandus ir Kroatiją bei teikti tarpvalstybinių nuolatinių maršrutų paslaugas Norvegijoje, Ispanijoje ir Anglijoje. Šiandien keleiviai iš viso pasaulio gali mėgautis didžiausiu Europoje tolimųjų maršrutų autobusų tinklų bei kelionių su persėdimais variantais. Tarptautinė 1 000 darbuotojų komanda iš Miuncheno, Berlyno, Paryžiaus, Milano, Zagrebo, Stokholmo, Amsterdamo, Aarhus, Prahos, Budapešto, Los Andželo, Bucharešto, Madrido ir Varšuvos bei tūkstančiai partnerių autobusų vairuotojų ir traukinių mašinistų visoje Europoje veikia kartu su žalių kelionių organizatoriumi. Kiekvienas iš šių asmenų prisideda prie to, kad FlixBus kiekvieną dieną yra pirmaujantis transporto paslaugų teikėjas. Ar turi ryžto ir energijos padėti mums sukurti geriausią transporto prekės ženklą ne tik Europoje? Apsilankyk mūsų karjeros puslapyje – norime su tavimi susipažinti.

FlixFaktai

100 milijonų keleivių nuo veiklos pradžios

100 milijonų keleivių jau keliavo su mumis, o vien tik 2017 m. keliavo 40 milijonų.

3 000+ maršrutų, 40+ šalių

FlixBus jungia 3 000+ maršrutų 40+ šalių ir šis skaičius kiekvieną dieną vis didėja.

400 000+ maršrutų per dieną

Mes sujungiame miestus su 400 000+ kelionėmis – dažniausiai išvykstame kas 30 minučių.

Įkūrėjai

Andre Schwämmlein

Andre Schwämmlein

André yra atsakingas už tarptautinę veiklą ir plėtrą. Jis 2009 m. kartu su Jochen diskutavo apie galimybes, kurias atveria kelionių autobusais rinkos reguliavimo panaikinimas. Alternatyvaus transporto koncepcijų šalininkas pripažįsta, kad neturi automobilio ir į biurą važiuoja dviračiu.

Jochen Engert

Jochen Engert

Jochen yra atsakingas už įmonės plėtrą ir žmogiškuosius išteklius. Prieš įkurdami FlixBus, jis kartu su André keliavo po visą pasaulį teikdami strategines konsultacijas. Studijų metais organizuodavo slidinėjimo keliones autobusu į Alpes ir tai buvo pirmoji jo patirtis šioje transporto pramonėje.

Daniel Krauss

Daniel Krauss

Daniel rūpinasi IT, mobiliųjų technologijų ir programinės įrangos vystymu. Studijuodamas, kartu su savo mokslo draugu André, jis įkūrė sėkmingą informacinių technologijų startuolį. Galiausiai Daniel metė savo ilgalaikį darbą Microsoft įmonėje (beje, ir savo automobilį), kad įkurtų didžiausią Europoje ilgųjų maršrutų autobusų tinklą.