Sauga autobusuose

Keliauk po Europą saugiai su FlixBus

Autobusai – saugiausia transporto priemonė keliuose. Kelionės autobusu yra saugiausias būdas keliauti Europos keliais. Taip teigia nacionalinė statistikos tarnyba. Su FlixBus savo kelionės tikslą visada pasieksi saugiai, nes saugumas autobuse yra mūsų prioritetas. Mums svarbiausia – saugumas: mūsų žalieji autobusai atitinka aukščiausius saugos standartus, o mūsų vairuotojai yra apmokyti pagal naujausias metodikas. Pasirink norimą kelionę iš gausaus Europos maršrutų tinklo ir patirk kelionės po Europą malonumą saugiausiomis transporto priemonėmis jau šiandien. Mūsų maršrutų tinklas apima daugelį kelionių po Europą maršrutų.

Naudojame pažangiausias saugos priemones tiek autobusuose, tiek mokydami vairuotojus

FlixBus vairuotojai dirba saugiai – tiek dieną, tiek naktį

Su mūsų vairuotojais saugiai pasieksi savo kelionės tikslą. Visi mūsų vairuotojai yra apmokyti ir reguliariai mokomi saugos, o tai reiškia, kad jie visada yra pasirengę dirbti esant bet kokioms eismo sąlygoms ir susitvarkyti su visomis iškilusiomis problemomis. Aiškiai apibrėžtos pertraukos tarp vairavimo užtikrina, kad autobuso vairuotojas savo darbo vietoje bus visada susikaupęs .  Naudodamiesi GPS galime patikrinti vairavimo ir poilsio laikotarpius bei bet kada pamatyti autobusų vietą. Naktiniais FlixBus maršrutais važiuoja dviejų asmenų ekipažas, tad vairuotojai reguliariai keičiasi. Tokių kelionių vairuotojai yra specialiai apmokyti vairuoti naktį. Net jei pasirinksi vieną iš ilgiausių mūsų maršrutų, saugumas visada bus įmonės ir vairuotojų prioritetas.

Prisisek ir keliauk!

Žinoma, prie saugumo autobuse visada turi prisidėti ir kiekvienas keleivis. Autobuse visi privalo segėti saugos diržus. Visuose mūsų autobusuose yra tam tikro amžiaus grupėms skirtos vietos, todėl vaikai keliauja saugiai. Atkreipiame dėmesį, kad visos kelionės metu prisisegti saugos diržą turi ne tik keleivis, bet ir jo vaikas (sėdintis tam skirtoje vaiko sėdynėje). Saugumas yra pagrindinis prioritetas, todėl su FlixBus kelionė po Europą bus užtikrintai saugi. Autobuse keleivis susipažins su visomis saugos priemonėmis ir procedūromis... Tad ko gi belaukti? Įsigyk bilietą dabar!