Jei patiri sunkumų prisijungdamas prie šios svetainės, paskambink numeriu +49 30 300 137 300 arba žiūrėk FlixBus Google Assistant programėlę.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Tavo nemokama pramoga autobuse*

Flixbuso kelionės metu savo asmeniniame įrengyje prisijunk prie nemokamos FLIXpramogos sitemos (FLIXtainment Onboard Entertainment).

Mūsų autobusuose visada yra nemokamas belaidis internetas.

1.

Prisijunk prie FlixBus Wi-Fi.

2.

Atidaryk media.flixbus.com ir pradėk naršyti!

Deja, dar ne visuose mūsų autobusuose yra FLIXpramogos įrenginiai. Jeigu negali prisijungti prie pramogų centro, greičiausiai FLIXpramogos nėra pasiekiamos Tavo kelionės metu. Tačiau gali prisijungti prie mūsų interneto FlixBus Wi-Fi.


Turi prisijungimo problemų?

  • Prisijungei prie FlixBus Wi-Fi, bet nieko nematai arba išėjai iš Portalo ir nesi tikras kaip grįžti:
    Dažniausiai, jungiantis prie FlixBus Wi-Fi automatiškai būsi nukreiptas į prisijungimo ekraną. Jeigu taip neatsitiko arba išėjai iš Portalo, kiekvienu momentu gali prie jo prisijungti media.flixbus.com.
     
  • Prisijungei prie media.flixbus.com, bet pastoviai esi nukreipiamas čia:
    Patikrink ar tikrai esi prisijungęs prie FlixBus Wi-Fi, nes kai kurie įrenginiai kartais automatiškai persijungia prie mobilaus ryšio tinklo.

    Deja, dar ne visuose mūsų autobusuose yra FLIXpramogos įrenginiai. Jeigu negali prisijungti prie pramogų centro, greičiausiai FLIXpramogos nėra pasiekiamos Tavo kelionės metu. Tačiau gali prisijungti prie mūsų interneto FlixBus Wi-Fi.


Pramogų pasaulis laukia Tavęs!

Žiūrėk - Mėgaukis savo kelionės metu plačiu filmų ir TV laidų pasirinkimu iš mūsų plačios duomenų bazės.

Klausyk - Tiesiog nori mėgautis kraštovaizdžiu ir peizažu iš savo vietos? Pasinauduok mūsų siūlomu audio knygų plačiu pasirinkimu ir klausyk Spoken Ink.

Skaityk- Pasinerk į fantazijų pasaulį ar įkvepiančias gyvenimo istorijas renkant iš elektroninių knygų kolekcijos, kurią suteikia Kobo.

Žaisk - Laikas prabėgs nebastebimai su dideliu patrauklių fantazijos, strategijos ir dėlionių žaidimų pasirinkimu.

Your free Entertainment on Board
 

Kelionės informacija

Pramogos yra tik viena iš FlixBuso serviso dalių. FLIXpramogų Portale taip pat rasi naudinga informaciją apie Tavo FlixKelionę. Mano kelionė skiltyje gali stebėti autobuso randimosi vieta realiuoju laiku. Greitu metu taip pat galima bus pamatyti tikslų kelionės maršrutą ir prognozuojamą atvykimo laiką – taigi sek naujienas FLIXpramogų portale!

Puikios kelionės ir mėgaukis FLIXpramogomis

*Paslauga priklauso nuo prieinamumo