Jei patiri sunkumų prisijungdamas prie šios svetainės, paskambink numeriu +49 30 300 137 300 arba žiūrėk FlixBus Google Assistant programėlę.

§§ geoTextTitle §§

§§ geoLinkText §§

Klientų pasitenkinimas

Vienas iš mūsų pagrindinių prioritetų- klientų pasitenkinimas.

Itin aukštas FlixBus klientų pasitenkinimas

FlixBus rūpi, kad mūsų klientai būtų patenkinti kiekvieną dieną. Mūsų pastangas įvertino daugiau nei 20 000 keleivių, dalyvavusių praeitoje apklausoje. Gaudami daugybę teigiamų atsiliepimų taip pat sužinojome, ką dar galėtume pagerinti. Ši informacija leidžia teikti dar geresnes paslaugas.

Mūsų keleivių įvertinimas mums labai svarbus

60 milijonų keleivių jau pasinaudojo aukštos kokybės FlixBus paslaugomis. Džiaugiamės gavę daugybę teigiamų atsiliepimų iš keleivių ir mielai kviečiame keliauti mūsų žaliaisiais autobusais ir tave.

97 % mūsų keleivių buvo patenkinti kelione autobusu

FlixBus keleivių pasitenkinimas yra itin svarbus. FlixBus labai svarbus keleivių pasitenkinimas. Tai įrodo ir keleivių apklausos bei FlixBus paslaugų kokybės įvertinimo rezultatai. Rezultatai patvirtina, kad 97 procentai keleivių buvo patenkinti arba labai patenkinti kelione autobusu.

Sekite naujienas FlixBus naujienlaiškiuose.

Prenumeruok FlixBus naujienlaiškį ir sužinok visas naujienas. Buvo įvertintas mūsų autobusų punktualumas, vairuotojų draugiškumas ir paslaugumas bei patogumas keliauti. Kartu su aukštos kokybės paslaugomis FlixBus siūlo nemokamą Wi-Fi ir sėdimos vietos garantiją daugiau nei 20 000 maršrutų Lenkijoje bei gretimose šalyse. Šis patogus bei nebrangus keliavimo būdas patinka ir mūsų keleiviams, todėl net 94 procentai jų rekomendavo FlixBus savo draugams ir pažįstamiems.